Witamy w firmie rodzinnej ARTMECH

Jeśli borykają się Państwo z problemem skrzyni biegów w aucie dostawczym, potrzebują jej naprawy bądz regeneracji – lub chcieliby Państwo po prostu zakupić zregenerowaną przekładnię – trafili Państwo pod właściwy adres! Nasz warsztat gwarantuje fachowość oraz solidne wykonanie usługi poparte pisemną gwarancją.

Dbałość o szczegóły to nasza dewiza

W dzisiejszej dobie rynku wypełnionego niezliczona ilością firm oferujących swe usługi – nie zawsze oczekiwanej jakości – ważnym jest znalezienie takiej, która zagwarantuje Państwu pełne zadowolenie i satysfakcję zarówno z jakości wykonanej usługi, jak i jej ceny. Firma ARTMECH bazuje na latach swego doświadczenia i obecności na rynku zapewniając naszym klientom komfort i bezpieczeństwo. Gwarancja stuprocentowej satysfakcji jest dla nas celem numer jeden i na niej budujemy długotrwałe relacje z klientem. Wiemy, że jeśli rozpoczniesz z nami współpracę, pozostaniesz na z nami na kolejnych wiele lat!

Nasz profesjonalny warsztat zajmie się kompleksowo problemem skrzyni biegów Twojego auta. Dogłębnie znając technologię jestesmy w stanie bezbłędnie zdiagnozować problem skrzyni. Naprawimy co możliwe do naprawienia – co nienaprawialne wymienimy. Naprawa lub regeneracja przekładni może odbyć się w naszym warsztacie lub w dowolnie przez Państwa wskazanym, gdyz działamy na terenie całego kraju. 

Jeśli zamiast naprawy lub regeneracji własnej przekładni zdecydują się Państwo na zakup skrzyni z naszej półki – możecie odebrać ją z naszego warsztatu lub my dowieziemy ją pod wskazany adres. Posiadamy zregenerowane przekładnie do wszystkich typów aut dostawczych dostępne od ręki i dowozimy je na terenie całego kraju .

Każda zregenerowana przez nas skrzynia biegów otrzymuje roczną pisemną gwarancję zapewniającą Państwu spokojną głowę na wypadek nieprzewidzianych usterek.

Najpopularniejsze skrzynie

Posiadamy wysoki stan magazynowy skrzyn dostepnych od ręki dla większości modeli aut dostawczych

20GP 2.3

3800zł

M40 3.0

4700zł

PF6 2.5

3400zł

PK6 1.9

2800zł

Skorzystaj z zalet naszego serwisu

  • Dowóz na terenie całego kraju.
  • Wysoki stan magazynowy skrzyń – dostępnośc od ręki.
  • Pisemna gwarancja bez limitu kilometrów.